#

Aliuminio langai ALIPLAST


Imperial
Tai trijų kamerų sistema, skirta išorinių durų, langų ir įvairių vitrinų gamybai. Profiliuose naudojamas terminis 24 mm pločio intarpas, pagamintas iš poliamido, praturtinto daugiakrypčiu orientuotu stiklo pluoštu, kuris žymiai pagerina profilio vidinės ir išorinės kamerų mechaninį atsparumą. Terminiame intarpe yra sandarinanti juostelė Coex, kuri milteliais nudažytų profilių išdeginimo metu tampa atskira garų izoliacija ir puikiu sandarikliu. Durų profilių IMPERIAL šilumos laidumo koeficientas yra UR=2,2÷2,3 W/m2K ir pagal medžiagų normą DIN 4108 yra priskiriamas 2,1 grupei. Didelis profilio plotis – 65 mm (langų, durų staktos, statramsčiai, durų varčios) ir 74 mm (langų varčios), sienelių storis 1.7÷2.0 mm. Šių parametrų dėka pavyko gauti tvirtą, statišką profilį, ko dėka galima gaminti maksimalių gabaritų langus ir duris: plotis 1300 mm, kai maksimalus aukštis - 2200 mm, plotis 1200 mm, kai maksimalus aukštis -2400 mm. Įvairūs įstiklinimo storiai: nuo 4 iki 51 mm (iš išorės taip pat galima stiklinti), su galimybe naudoti plačią apkaustų ir slenksčių gamą, sistema tampa labai šiuolaikiška ir visapusė. Platus įvairių matmenų ir formos profilių pasirinkimas. Taip pat galima lango varčią pasirinkti pagal apkaustus – yra varčių, skirtų tipiškai aliumininiams apkaustams, atitinkančių EURO standartus, ir yra varčių PVC langų apkaustams.

PANAUDOJIMAS
- langai, stiklinami dvigubu ir viengubu stiklu
- atidaromi-palenkiami, atidaromi, palenkiami, palenkiami-slankiojantys langai
- atidaromos į išorę, į vidų, vienos ir dviejų varčių su rėmais durys
- švytuoklinės ir stumdomos durys
- apsukami langai su horizontalia ir vertikalia apsukimo ašimi


EconolineSystem ECONOLINE – tai sistema be terminės izoliacijos, skirta konstruoti vidines pertvaras, tiek pastovias, tiek su langais ir durimis. Profilių storis - 51 mm (6 mm daugiau nei standartiškai paplitę rinkoje) projektuotojams suteikia didelę laisvę, o gamintojams – komfortą. Sistema leidžia naudoti nuo 3 iki 38 mm storio daugiasluoksnius stiklus. Sistema Econoline yra suderinama su kitomis Aliplast sistemomis – bendros stikajuostės, tarpinės, kampai ir apkaustai.

PANAUDOJIMAS
- durys ir skiriamųjų sienų segmentai skirti bendram naudojimui viešosios paskirties ir pramoniniuose pastatuose (biuro pobūdžio patalpose)
- yra galimybė į skiriamąsias sienas, pagamintas iš ECONOLINE segmentų arba kitokios konstrukcijos sienas, pagal objekto techninį projektą, įmontuoti ECONILINE duris
- galima konstruoti stumdomas, švytuoklines duris, jungti sienas bet kokiu kampu, sustiprinti jau esamas sienas ir net sumontuotus elementus.


Norint sužinoti langų kainas, užpildykite lentelę:


Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: