#

ALIUMINIO BERĖMĖ STUMDOMA SISTEMA


Tokių kainų dar nebuvo:


Labiau populiari naujos statybos bei renovuojamuose objektuose, tačiau mėgstama ir ankščiau statytuose namuose.
Berėmė stiklinimo sistema yra viena šiuolaikiškiausių ir labiausiai pažengusių iš visų šiuo metu esamų balkonų ir lodžijų stiklinimo sistemų. Ji iš esmės skiriasi nuo kitų stiklinimo variantų: joje nėra rėmų ir pertvarų. Tokiu būdu įstiklintas balkonas atrodo lengvas, skaidrus ir erdvus. Ši berėmė stiklinimo sistema turi daug privalumų rekonstruojant pastatų fasadus. Klientas gali pasirinkti spalvą pagal pageidavimą, o stiklas gali būti skaidrus, bronzinis, pilkas, žalias arba matinis. Išorinės apdailos paslauga teikiama nemokamai, nes iš lauko pusės negali matytis montavimo pūtų. UV spinduliai ir vanduo per labai mažą laiko tarpą gali sunaikinti montavimo pūtų savybes, dėl to jas būtina paslėpti po apdailos juostomis ar silikonu.
Pastatų įstiklinimo privalumai - paprastai atvira aplinkos poveikiams balkono dalis ir ženkliai padidinos šilumos izoliacines savybes. Sniegas ir lietus mažiau patenka į vidų, todėl sumažėja drėgmės patekimas į pastato konstrukciją. Triukšmo lygis patalpose šalia lodžijų ženkliai sumažėja. Eksploatavimas nereikalauja jokių reguliavimų ir priežiūros. Šiuolaikinis dizainas suteikia balkonams lengvumo ir skaidrumo jausmą. Berėmė konstrukcija minimaliai sulaiko saulės šviesą. Sumažėja šilumos ir sudegintos energijos išlaidos.
Stiklinimo sistemos privalumai gyventojams - šis stiklinimo būdas apsaugo balkoną nuo sniego, vandens ir dulkių. Balkone pasidarys šilčiau, sumažės triukšmas. Stiklų dalys slankioja, todėl jų priežiūra nesudarys jokių problemų. Taip pat ši sistema yra saugi vaikams: stiklinimo sekcijas vėdinimui galima užblokuoti taip, kad vaikai negalėtų jų atidaryti. Šio balkonų stiklinimo negalima atidaryti iš išorės. Tvirti aliumininiai profiliai ir grūdintas stiklas didina saugumą. Tarpus tarp stiklų sandariai uždaro siauras profiliukas su šepetėliu, kuris patikimai apsaugo nuo kritulių ir triukšmo. Patogų valymą palengvina tai, kad kiekvienas stiklas juda ir galima prieiti iš abiejų stiklo kraštų, o stiklai dažniausiai ne platesni negu 80 cm.
Pritaikymo vietos - balkonų stiklinimo sistema labiausiai tinka naujos ir senos statybos daugiabučių namų balkonų ir lodžijų stiklinimui. Taip pat ši berėmio stiklinimo sistema naudojama terasų, verandų ir tambūrų stiklinimui. Naudojant tokią sistemą, galima lengvai išsaugoti pastato fasadą ir sukurti balkonuose komfortą ir jaukumą.
Tai׃

* Šiuolaikinė sistema - "neperkrautas" dizainas suteikia konstrukcijoms lengvumo, profiliai yra pagaminti iš saugaus metalo – aliuminio (kuris nerūdija) ir nudažyti milteliniu būdu, dėl to jų daugiau niekada jau neteks perdažyti.

* Paprastai sumontuojama ir eksploatuojama. Yra numatyta profilių drenažo sistema. Stiklai labai lengvai slankioja,
aliuminio profiliai 7 kartus tvirtesni už medinius ir 2 – 3 kartus už plastikinius. Jų nereikia dažyti, kadangi jie yra nudažyti milteliniu būdu arba yra anodacinis padengimas.

* Stikllinimui naudojamas saugus 6mm grūdintas, šlifuotas stiklas, jis 6-7 kartus stipresnis už paprastą ir kurį sudaužyti
galima tik gerai pamojavus plaktuku. Dužęs jis subyra į daugybę mažų gabaliukų. 

* Ekonomiška - sumažėja šilumos nuostoliai ir triukšmo lygis gyvenamose patalpose.

* Paprastas eksploatavimas, nereikalaujantis jokių reguliavimų ir priežiuros.

* Saugi konstrukcija. Yra naudojamas grūdintas stiklas 6 mm storio, kuris yra 6 – 7 kartus stipresnis už paprastą stiklą ar stiklopaketą. Suduždamas stiklas subyra į daugybę mažų gabaliukų, kas apsaugo nuo sunkių susižalojimų.

* Ekonomiška. Berėmė konstrukcija minimaliai sulaiko saulės šviesa. Sumažėja šilumos ir sudegintos elektros energijos išlaidos.

* Sandari. Tarpus tarp stiklų sandariai uždaro siauras profiliukas su šepetėliu, kuris patikimai apsaugo nuo vėjo, sniego, lietaus ir triukšmo.

* Patogus valymas. Kadangi kiekvienas stiklas yra judomas, tai palengvina jų valymą, nes prie kiekvieno stiklo galima prieiti iš abėjų kraštų, o stiklai dažniausiai ne platesni negu 80 cm.

* Ilgaamžė konstrukcija. Profiliai yra pagaminti iš saugaus metalo- aliuminio (kuris kaip žinoma nerūdija) ir nudažyti milteliniu budu, dėl to jų daugiau niekada jau neteks perdažyti.

* Spalvų pasirinkimas. Klientas gali pasirinkti profilių spalvą pagal pageidavimą (yra ir egzotiškos spalvos), o stiklas gali buti skaidrus, bronzinis, pilkas, žalias arba matinis.

* Rakinami stiklai. Jei turite balkoną pirmame aukšte tai galime pasiūlyti stiklus su klijuojamais užraktais, kas stipriai apsunkina vagims patekimą į jūsų balkoną iš lauko pusės.

* 5 metų garantija.

* Išorinė apdaila. Ši paslauga yra teikiama visiems klientams nemokamai, nes iš lauko pusės negali matytis montavimo pūtų. UV spinduliai, ir vanduo per labai mažą laiko tarpą gali sunaikinti montavimo pūtų savybes, dėl to jas būtina paslėpti po apdailos juostomis, ar silikonu.


Taigi mūsų siūloma berėmė konstrukcija – tai puikus sprendimas jūsų balkonui, lodžijai arba verandai. Su ją Jus niekada nepajusit juokių nepatogūmų, Jūsų patalpoje visada bus daug saulės, sviesos, laisvės pojučio, džiaugsmo ir teigiamų emocijų... Jus daugiau neturėsite problemų ir galvos skausmų dėl sunkiai arba blogai užsidarančių langų, nereikės kiekvieną pavasarį gramdyt senus dažus ir iš naujo perdažyt senus rėmus. Mes garantuojame, kad busite patenkinti mūsų darbais. Visada pasiruošę atsakyti į Jūsų klausymus..
Slankiojantys stiklai su ratukais įstatomi į viršutinį profilį. Pageidaujant, galima naudoti tonuotą stiklą. Visi stiklai yra stumdomi, galintys persislinkti per visą balkono ilgį. Užstumiant vieną stiklą už kito galima atidaryti iki 50% balkono stiklo sienos bet kurioje vietoje. Šios sistemos patobulinimas – sandarinimo šepetėlis, kuris ankščiau buvo tik klijuojamas prie stiklo, dabartiniu metu įmaunamas į aliuminio profiliuką. Šis aliuminio profiliukas tarnauja kaip sandarinimo šepetėlio laikiklis, ir kaip rankenėlė stiklui stumdyti. Įvedus šią naujovę išvengiame šepetėlio atsiklijavimo nuo stiklo galimybės.
  Teirautis tel. 8699 94966, galite skambinti savaitgaliais ir po darbo


Jeigu norite, kad mes paskaičiuotume Jūsų balkono kainą, užpildykite žemiau esnačią lentelę:


Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: