#

ALIUMINIO RĖMINĖ STUMDOMA SISTEMA

Tokių kainų dar nebuvo:

Stiklinimas aliuminio profilių sistemomis pasižymi gana aukštu hermetiškumu, kuris reikalingas temperatūrai išlaikyti, bet kartu jos konstrukcija leidžia natūraliai ventiliuoti patalpą, kad išvengti langų rasojimo. Praktika rodo, kad toks stiklinimas leidžia išsaugoti aukštesnę temperatūrą balkone žiemą. Pastebėta, kad kambaryje su įstiklintu balkonu temperatūra šaltu metų laiku yra 7 – 9 laipsniais aukštesnė. Jeigu užsakovui patinka erdvės įspūdis, o reikia tvirto, patikimo rėminio balkono įstiklinimo, galime pasiūlyti ir tokį variantą: vietoje apatinės aklinos dalies pagaminti ir sumontuoti stacionarią aliuminio – stiklo konstrukciją. Saugumo sumetimais naudojamas grūdintas stiklas arba tripleksas. Tokiu atveju gauname šiuolaikišką dizaino požiūriu kartu rėminę stiklinimo konstrukciją. Specialios furnitūros pagalba visos stumdomos dalys užrakinamos, kas ypač svarbu, kai šeimoje auga maži vaikai. Konstrukcijoje naudojamas 4 mm stiklas sumažina triukšmą apie 20 %. Sistemoje galima naudoti grūdintą arba paprastą stiklą. Didelis sistemos privalumas – galimybė įmontuoti tinklelį nuo uodų. Stiklai aliuminio rėmelyje lengvai stumdomi ant pagrindinio rėmo bėgelių. Bėgelių gali būti 2 - 3, priklausomai nuo judančių rėmelių skaičiaus ir klientų pageidavimų. Rėmelių ir bėgelių skaičius parenkamas pagal pageidaujamą balkono atidarymo plotą. Sistema patogi tuo, kad yra užrakinama.
Stiklus saugu ir patogu valyti, kadangi įstiklinti rėmeliai lengvai išimami ir taip pat lengvai vėl įstatomi.

 

Rėminės balkonų stiklinimo sistemos pasižymi:

Ilgu eksploataciniu laikotarpiu;

Minimalia priežiūra, t.y. aliuminio profilių nereikia dažyti;

Mažina triukšmą patalpoje iki 43 db;

Aliuminio profilis nereaguoja į temperatūrų svyravimus (-50 iki +50);

Ekologiškas gaminys;

Guminės tarpinės, bei fetriniai šepetėliai rėminėse konstrukcijose - tai sėkmingas sprendimas,

saugantis nuo drėgmės ir dulkių;

Furnitūra, atliekanti atidarymo-uždarymo funkcijas, patikima ir ilgaamžė.

Stumdoma balkonų sistema skirta balkonų ir lodžijų stiklinimui, kur reikalingas ypatingai geras sandarumas, paprastumas ir lengvumas eksploatuojant.
Stumdomos dalys yra įrėmintos aliuminio rėmuose, todėl visa konstrukcija yra stabili ir viršutinės dalies stiklinimui galima naudoti 4mm paprastą stiklą. Ratukų konstrukcija tvirtinasi į aliuminio profilį ir turi vertikalaus reguliavimo galimybę, taip užtikrinamas ypatingai lengvas judančių dalių judėjimas. Specialus nuolydis išorinėje profilio pusėje ir drenažo kanalai neleidžia susikaupusiai drėgmei patekti į vidinę balkono pusę. Sandarinimo šepetėliai neleidžia krituliams patekti į konstrukcijos vidų ir slopina judančių dalių vibraciją nuo vėjo. Visos judančios dalys labai lengvai išsiima ir įsideda, tokiu būdu nekyla jokių sunkumų norint išvalyti stiklus iš išorės. Specialios blokuotės neleidžia judančių dalių iškelti iš išorinės pusės, taip apsaugo nuo įsibrovėlių ir ekstremalių klimatinių sąlygų. Visi stiklai užspaudžiami iš vidinės pusės specialiomis aliuminio stiklajuostėmis, todėl esant poreikiui, vietoje stiklo galima naudoti 4,5,6,18mm, įvairius užpildus. Uždarytoje padėtyje balkonas automatiškai blokuojasi ir užsirakina. Rankenos ir spynelės yra įleistos į aliuminio profilį, todėl varstant stiklas visada lieka švarus. Yra specialūs kampiniai profiliai, kurių pagalba stumdomą balkonų stiklinimo sistemą galima sujungti įvairiausiais kampais.
Apatinė balkono dalis stiklinama į tokio pat pločio profilius kaip ir viršutinė dalis, todėl vaizdas tiek iš išorės tiek iš vidinės pusės yra vientisas ir puikus.Visus profilius galima dažyti milteliniu būdu pagal norimą RAL paletės spalvą.  Apatinės dalies stiklinimas atliekamas naudojant 6mm klijuotą stiklą (tripleksas).


Teirautis tel. 8699 94966, galite skambinti savaitgaliais ir po darbo


Jeigu norite, kad mes paskaičiuotume Jūsų balkono kainą, užpildykite žemiau esnačią lentelę:


Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: