#

BALKONŲ STIKLINIMAS

Tokių kainų dar nebuvo:

UAB „RV Oferta” dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie konsultuoja, projektuoja ir montuoja bendrovės gaminius. Mes siūlome: plastikinius langus ir duris, balkonų berėmes aliuminio ir grūdinto stiklo konstrukcijas, aliuminio rėmines konstrukcijas, stiklines vitrinas ir pertvaras. Taip pat atliekame senų langų ir durų demontavimo, naujų gaminių montavimo ir apdailos darbus.
Sunku įsivaizduoti jaukų butą be įstiklinto balkono - mūsų klimatas netinka mėgautis neįstiklintais balkonais.Todėl balkonų įstiklinimas - praktiškai yra neišvengiama viso buto įrengimo dalis ir spęsti šį klausimą reikia taip pat atsakingai kaip ir buto remontą. Nekokybiškai įstiklinus balkoną neteksite ne tik komforto ir jaukumo, bet ir susigadinsite nuotaiką.
Profesionalus balkono įstiklinimas gali praplėsti naudingą jūsų buto plotą, pavertus iš sendaikčių sandėliuko į jaukų kampelį, suteikiantį daugybę malonių akimirkų.
Mūsų firma siūlo pofesionalias balkonų įstiklinimo paslaugas. Mes garantuojame, kad mūsų pagalba, jūsų balkonas įgaus nuostabią išorę ir komfortą. Suteikiama 5 metų garantija.
Balkonus šiuo metu stiklina daugelis daugiabučių namų gyventojų, bet stiklinimo būdą pasirenka individualiai – kam koks patinka, kiek užtenka tam tikslui pinigų ir fantazijos. Vis dažniau galime pamatyti namų fasadus, pasipuošusius naujomis balkonų stiklinimo sistemomis. Šiuo metu siūlome rėminę aliuminę ir berėmę balkonų stiklinimo sistemas. Kokias gi jų pasirinkti? Kas geriausiai atitiktų gyventojų lūkesčius ir pateisintų įdėtas lėšas? Todėl ir panagrinėkime abiejų sistemų konstrukcijas.

 

 


Teirautis tel. 8699 94966, galite skambinti savaitgaliais ir po darbo


Norint sužinoti balkono kainą, užpildykite lentelę:

Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: