#

     LANGAI

Tokių kainų dar nebuvo:


Mūsų langai – šiuolaikinio langų dizaino!
Langai - išties svarbi interjero detalė, puošianti namus, kurianti šilumą ir jaukumą. Norime Jus supažindinti su  langų privalumais.

KAIP PASIRINKTI LANGUS?

Norite atnaujinti savo namus, įsileisti į juos daugiau šviesos ir išsaugoti šilumą? Ar pagalvojote apie būsto langų keitimą? Juk langai neatpažįstamai pakeičia namų išorę ir vidų, interjerui suteikia naujo žavesio, o namams – jaukumo. Langų keitimo procesas gali tapti nemenka našta Jūsų piniginei ir tikru kantrybės išbandymu. Ar šis procesas vyks sklandžiai visų pirma priklauso nuo Jūsų pačių.
 

1. Pradėkite nuo informacijos rinkimo.

Langų keitimo procesas prasideda nuo pradinės informacijos rinkimo: iš skrajučių, Interneto tinklapių, draugų ir t.t susirinkite kuo daugiau informacijos apie langus gaminančių įmonių produkciją, siūlomas pasirinkimo galimybes, kainas, teikiamas paslaugas ir t.t. Informacija padeda apsispręsti ir išsirinkti tinkamiausią gaminį.
 

2. Pasitarkite su specialistais.


Pokalbis su langus gaminsiančios ir montuosiančios įmonės specialistais išties praverstų. Nuspręskite, kokių langų norite, tuomet detaliai aptarkite su pardavėjais visas ketinamo įsigyti gaminio charakteristikas, montavimo darbų detales. Pasikalbėję suprasite, ar Jūsų pasirinkta įmonė patikima ir atsakingai žiūri į pavestą užduotį.

 
3. Aptarkite pagrindines langų charakteristikas.

 

Renkantis langus, pirmiausiai reikėtų apsispręsti iš kokių medžiagų pagamintų langų norėtumėte. Ar tai bus plastikas, medis, ar aliuminis, o galbūt šių medžiagų kombinacija? Prieš įsigyjant langus vertėtų pagalvoti apie langų kainą, priežiūrą. Jei langus traktuojate kaip namų įvaizdžio detalę, tuomet aktualūs tampa estetika, natūralumas, jaukumas. Su langų gamintojais išsamiai aptarkite ir įsigyjamų langų savybes: koks lango rėmo šilumos laidumo koeficientas, kokie maksimalūs matmenys, leidžiami varstomai daliai, kokie stiklo šilumos ir garso izoliacijos rodikliai? Jei langai mediniai – iš kokios medienos jie bus gaminami, ar mediena klijuota, kokiais dažais bus dažomi rėmai ir kt.?


4. Pasirinkite langų gamintoją.

 

Šiuo metu Lietuvoje yra per tūkstantį langus gaminančių ir siūlančių bendrovių. Nenuostabu, kad sumanius įsigyti kokybiškus langus galima pasimesti nuo pasiūlymų gausos. Kaip išsirinkti patikimą langų gamintoją, kuris ne primygtinai pirštų savo gaminius ir paslaugas, bet nuoširdžiai patartų ir padėtų pasimetusiam vartotojui įsigyti kokybišką ir ne vieneriems metams skirtą prekę?


5. Susitarkite dėl montavimo darbų.

 

Išsirinkę langus, nepamirškite aptarti montavimo darbų detalių. Nuo montavimo kokybės priklauso langų eksploatavimo trukmė. Nepamirškite, kad iš gerų, bet blogai įstatytų langų – jokios naudos. Netinkamas langų montažas didina būsto šilumos nuostolius, gadina sienas ir patį langą, bei mažina langų eksploatavimo trukmę.


Norint išvengti nesusipratimų ir įsigyti kokybišką gaminį, patariama rinktis patikimą langus gaminančią įmonę, kuri gaminiams ir atliktiems darbams suteiks garantijas, o jų kokybę patvirtins dokumentais. Mes savo pirkėjams siūlome ne tik kokybiškus ir patikimus gaminius, bet ir visą paslaugų paketą:

* Atliekame apžiūros ir matavimo darbus. Mūsų specialistai atvyksta pas Užsakovus, atlieka matavimus ir apžiūrą. Jums pasiūlysime
konstruktyvius sprendimus, patarsime ventiliacijos klausimais, suderinsime reikalingų atlikti papildomų darbų rūšIs ir kiekius. Sudaromos tikslios sąmatos. Ši paslauga teikiama nemokamai.

* Gaminių pristatymas. Gaminiai gali būti pristatyti į daugelį  Lietuvos vietų.
* Montavimo darbai. Mes atliekame visų savo gaminių montavimo darbus.
* Apdailos darbai. Atliekame apdailos darbus.


LANGŲ PRIEŽIŪRA


Plastikinius langus valykite, tik jiems valyti skirtomis priemonėmis:

 

* Rekomenduojame plastikinius langus valyti muiluotu vandeniu ir medvilnine šluoste arba specialiai plastikui (PVC) valyti skirtomis priemonėmis. Jų galite įsigyti langus pardavusioje įmonėje.
* Stiklo paketus rekomenduojame plauti su stiklo valymui skirtomis priemonėmis.
* Plastikinių paviršių nevalykite abrazyvinėmis (labai šiurkščiomis) medžiagomis, tirpikliais, skiedikliais, benzinu ar panašiais skysčiais. Jie sugadins paviršių.
 

Jeigu norite, kad langai ilgai tarnautų, rekomenduojame juos profilaktiškai prižiūrėti. Ne rečiau kaip vieną kartą per metus:
 

* Siuvimo mašinų tepalu patepkite visas jundančias dalis ir uždarymo vietas.
* Patikrinkite, ar nesudilusios ir ar tvirtai laikosi visos saugumui svarbios detalės.
* Nuvalykite apkaustų paviršius ir patepkite plonu sluoksniu siuvimo mašinų tepalu.


Langus sugadinsite, jeigu:

 

* papildomai apkrausite varstomą langų dalį,
* pertempsite varstomąją dalį per angokraštį,
* tarp rėmo ir varstomos dalies dėsite pašalinius daiktus.
* be priežiūros paliksite atidarytus langus ir vėjo gūsis juos išlauš.

Nesugadinkite langų remontuodami namus. Jeigu sumontavus langus, atliksite kitus statybos ar remonto darbus, apsaugokite langų apkaustus ir gumines tarpines nuo tinko ir kitų statybinių šiukšlių.

Teirautis tel. 869994966, galite skambinti savaitgaliais ir po darboJeigu pageidaujate, kad mes paskaičiuotume langus, užpildykite šią lentelę:Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: