#

PERFECTLINE, PERFECTLINE PLUS, PERFECTTERMO LANGAI


Tokių kainų dar nebuvo:

   Jūs žinote kaip atsikratyti nusibodusių skersvėjų, sutaupyti šilumą ir apseiti be šildytuvų? Atsakymas yra paprastas – įsistatykite plastikinius langus. Įsigijant plastikinius langus jūs išsprendžiate ne tik šilumos klausimą, bet ir daugelį kitų klausimų. Gražius plastikinius langus nereikia dažyti, jie patikimai tarnauja dešimtmečius, saugo jus nuo šalčio, dulkių, drėgmės, ultravioletinių spindulių ir skersvėjų.

   Labai svarbu neapsirikti renkantis langų firmas. Mūsų firmos, kuri pati gamina langus, aukštos kokybės langų garantija – Statybos produkcijos sertifikavimo centro atitikties sertifikatas. Mes pastoviai rūpinamės produkcijos kokybe. Aukštos kvalifikacijos vadybininkai padės jums pasirinkti optimaliausią variantą.

   Geri langai ir durys prasideda nuo gero profilio. Mūsų langai yra aukštos kokybės bešviniai, techniškai iki galo užbaigti, neturi analogų Lietuvoje ir tinka šiaurės klimatinėms zonoms. Profilio kokybė ir tobula technologija, sėkmingai suderinta su elegantišku inovaciniu dizainu. Sistemą galima lengvai atskirti pagal švelniai suapvalintas formas, idealų blizgantį gliancuotą paviršių, akinantį baltumą, kurie nepraranda šių savybių ir po ilgametės eksploatacijos.  

  PERFECTLINE, PERFECTLINE PLUS

    
 Perfectline ir perfectline plus konstrukcijos sukurtos pagal naujovišką technologiją ir madingą stilių. Langai pasižymi ypatingu baltumu ir blizgesiu. Šios savybės išsilaiko visą eksploatacinį periodą.
 
Perfectline - 4 kamerų 70 mm varčia, užapvalintų formų profilis iš kieto PVC, plieniniai rėmo sustiprinimai, nuvandeninimo sistema. Apvalios stiklajuostės nekaupia nešvarumų ir palengvina langų valymą. Didelės apimties kamera ir speciali armatūra užtikrina aukščiausio lygio profilių stabilumą.
    Uw – 1,4W(m²*K)
    Energijos pralaidumas – 35%
    Akustinės savybės – 34 dB
    Apkrova vėjui – C3 klasė
    Nepralaidumas vandeniui – 7A klasė
    Oro skverbtis – 3 klasė
    Šviesos pralaidumas – 70%
    Varstymo ciklai – 20000 
Perfectline plus - 6 kamerų 70 mm varčia, užapvalintų formų profilis iš kieto PVC, plieniniai rėmo sustiprinimai, nuvandeninimo sistema. Apvalios stiklajuostės nekaupia nešvarumų ir palengvina langų valymą. Didelės apimties kamera ir speciali armatūra užtikrina aukščiausio lygio profilių stabilumą.
   Uw – 1,3W(m²*K)
   Energijos pralaidumas – 35%
   Akustinės savybės – 33 dB
   Apkrova vėjui – C2 klasė
   Nepralaidumas vandeniui – 7A klasė
   Oro skverbtis – 3 klasė
   Šviesos pralaidumas – 70%
   Varstymo ciklai – 20000

 


PERFECTTERMO

Elegantiški langai, atitinkantys visus techninius standartus, šiluminės energijos taupymas, apsauga nuo triukšmo, atsparumas išoriniams poveikiams, naujoviškos konstrukcijos ir technologijos.


Perfecttermo - 6 kamerų 80mm varčia, užapvalintų formų profilis iš kieto PVC, 3 stiklų stiklo paketas 44 mm su 2 selektyviniais stiklais ir termorėmeliu tarp stiklų, kas apsaugo nuo stiklų rasojimo ir pagerina stiklopaketo šiluminę varžą. Plieniniai rėmo sustiprinimai, nuvandeninimo sistema. Apvalios stiklajuostės nekaupia nešvarumų ir palengvina langų valymą. Didelės apimties kamera ir speciali armatūra užtikrina aukščiausio lygio profilių stabilumą.
   Uw – 0,6 W(m²*K)
   Energijos pralaidumas – 50%
   Akustinės savybės – 33 dB
   Apkrova vėjui – C2 klasė
   Nepralaidumas vandeniui – 5A klasė
   Oro skverbtis – 2 klasė
   Šviesos pralaidumas – 70%
   Varstymo ciklai – 20000
                                                                                                                            


Langai pasižymi gera kaina, nepakartojamomis estetinėmis savybėmis, patvarumu ir ilgaamžiškumu. Prieš įsilaužimą galima naudoti apsauginius stiklus ir apkaustus.


Teirautis tel. 869994966, galite skambinti savaitgaliais ir po darboNorint sužinoti kainą, užpildykite lentelę:


Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: