#

     ŠARVUOTOS DURYS
Pagrindiniai kriterijai pasirenkant plienines šarvuotas duris:

1.Mechaninis stiprumas ir standumas.
2.Užraktai.
3.Atsparumas įsilaužimui.
4.Patikimumas.
5.Oro garso izoliacija.
6.Šilumos perdavimo koeficientas.

Durys ir spynos – tai dvi neatsiejamos apsaugos priemonės. Norint, kad jos saugotų nuo įsilaužimų, reikia suderinti jų abiejų kokybę. Jei užraktas bus įrengtas duryse, kurios nėra apsaugotos, jis praras apsaugos funkciją. Tad norėdami tinkamai apsaugoti savo būstą, duris ir spyną turėtume rinktis kartu. Geriausią saugumą užtikrina šarvuotos durys, kurios be apsaugos nuo įsilaužimo funkcijos atlieka daugelį kitų. Į duris patartina montuoti dvi skirtingų rakinimo sistemų spynas: pagrindinę cilindrinę su rankena ir papildomą spyną su seifiniu raktu, rakinama trimis kryptimis. Tuo atveju bus užtikrintas didesnis būsto saugumas, nes vagims išlaužti dvi skirtingų tipų spynas reikės daugiau laiko. Taip pat dėdami duris pasirūpinkite, kad jos atsidarytų į išorę. Taip tik apsunkinsite vagišiams darbą. Beje nereikia bijoti, kad durys sugadins jūsų namų interjerą. Dabar šarvuotų durų asortimentas labai platus: galima pasirinkti įvairaus dizaino, pradedant nuo plačios spalvų paletės, baigiant įvairių stilių raižiniais.
Mūsų gaminamos šarvuotos durys laikui bėgant nesideformuoja ir neišsikraipo, todėl yra ypatingai sandarios, atsparios temperatūrų pokyčiams, gerai izoliuoja garsą 43db ir šilumą, puikiai apsaugo nuo vagių bei tyliai darinėjasi. Atliekame šarvuotų vidaus durų apdailą.

Šarvuotų durų skydams naudojame:

 

laminuotą medžio drožlių plokštę LMDP. Ji gaminama iš paprastos medžio drožlių plokštės, apklijuojant abi puses laminatu, karšto preso pagalba. Laminuotas paviršius tampa atsparus drėgmei ir aukštesnei temperatūrai. Galima pasirinkti 8 spalvas;

 


 

Siūloma gan plati spalvų gama:


medžio dulkių plokštę MDF, laminuotą PVC plėvele. Ši apdaila turi kietą paviršių, suapvalintos briaunos suteikia gaminiui tvirtumo, gerą estetinį vaizdą, duris lengva prižiūrėti. Begalinis frezavimo raštų pasirinkimas. Medžio dulkių plokštė gaminama iš plaušelių, kurie surišami vėlimo ir spaudimo būdu. Klijai įvedami į pluoštą skystoje būklėje. MDF plokštę patogu frezuoti, nereikia klijuoti briaunų, paprastesnėmis sąlygomis galima išgauti kreivalinijinius paviršius. Naudojama labai drėgnoje patalpoje.
Plokštė yra užlaminuota drėgmei atsparia PVC plėvele, kuri neblunka , užtikrina gaminio ilgaamžiškumą ir yra atspari mechaniniams pažeidimams. Plokštė yra išfrezuojama, padengiama klijais ir spec. staklių dėka užlaminuojama.

dažyta medžio dulkių plokštė MDF. Naudojama lauko durims namams, kotedžams bei kitiems pastatams. Jos atsparios drėgmei, atmosferos poveikiui ir turi neperšąlančios konstrukcijos varčią. Durų apdailai naudojama drėgmei atspari, lauko sąlygoms skirta medžio dulkių plokštė (MDF), dažyta pagal RAL,o spalvyną. Durys gali būti su stiklo paketais. Taip pat jos gali būti komplektuojamos su medine stakta, kuri išlaiko visas apsaugines savybes ir padidina durų šilumos izoliaciją.


Siūloma gan didelė  frezavimo raštų gama dažytoms ir laminuotoms MDF plokštėms:

laminuotą daugiasluoksnę fanerą LFSF (kitaip vadinama jūrine fanera ar bakalitu). Fanera padengta karbolio rūgštimi iš abiejų pusių, todėl yra labai tvirta ir kieta, atspari temperatūrų skirtumui, drėgmei ir valymo/dezinfekavimo cheminių medžiagų poveikiui. Fanera pasižymi lengvu svoriu, atspari korozijai ir paprastai prižiūrima. Mediena iš šiaurės regionų užtikrina ypatingą plokščių ilgaamžiškumą. Aukštos kokybės padengimo plėvelė užtikrina kietumą ir atsparumą kenksmingiems poveikiams. Laminuota daugiasluoksnė fanera pasižymi neslystančiu, atspariu vandeniui ir lengvai prižiūrimu paviršiumi. Spalva: paprastai naudojama tamsiai ir šviesiai ruda.

 

 Milteliniai dažai skirti ypač ilgalaikiam ir patikimam paviršiaus apsaugojimui ir dekoravimui. Sausi milteliai užpurškiami ant dažomo ruošinio iš anksto įelektrinto, todėl padengia paviršių ir ant jo laikosi. Tada ruošinys patenka į krosnį, kur įkaista iki dažų lydymosi temperatūros. Dažai išsilieja ir polimerizuojasi (sukietėja).

Metalinės plokštės, dažytos miltelinių būdu, privalumai:

- tuo būdu gaunamas sluoksnis itin ištvermingas ir atsparus smūgiams.

- dėl puikios adhezijos (sukibimo) ir elastingumo, kurį nulemia didelis dervų molekulinis svoris, dažai menkai eižėja netgi paviršių deformuojant, yra atsparūs nusitrynimui, todėl paviršius patikimai apsaugomas nuo korozijos ir cheminio aplinkos poveikio.

- polieteriniai milteliai papildomai saugo nuo ultravioletinio ir klimatinio poveikio.

- technologija nenaudojanti tirpiklių- ekologiška. Neteršiami nutekamieji vandenys ir skiediklių garai nepatenka atmosferon.

- milteliniai dažai, užtikrindami puikią išvaizdą ir ilgaamžiškumą, yra Jūsų gaminio kokybės garantas.Tokiu būdu metalo sluoksnis itin ištvermingas ir atsparus smūgiams. Dažai menkai eižėja net paviršių deformuojant, yra atsparūs nusitrynimui, todėl paviršius patikimai apsaugomas nuo korozijos ir cheminio aplinkos poveikio. Milteliniai dažai užtikrina puikią išvaizdą ir ilgaamžiškumą.


Europietiško DIN standarto rankenos

Skandinaviško dizaino rankenos

 Paskambinę mums nurodytais telefono numeriais Jūs sulauksite:


- nemokamos informacijos apie mūsų gaminius ir teikiamas paslaugas.

- nemokamai Jūsų pageidavimu atvyksime į Jūsų namus, išmatuosime langus ar duris, konsultuosime, patarsime.


Jums nereikės vargintis ir gaišti brangaus laiko ieškant mūsų, nes Jums paskambinus mes atvyksime tiesiai į Jūsų namus. 


Dėl didmeninių kainų kreiptis tel. 865239696 Laima, samata@langumeistras.lt

Jeigu norite, kad mes paskaičiuotume Jūsų durų kainą, užpildykite žemiau esnačią lentelę:


Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: