#

Aliuminio langai SCHÜCO


Schüco AWS 90.SI+

Schüco AWS 90.SI+ ne tik atitinka griežtus šilumos apsaugos reikalavimus, kuriuos iki šiol galėdavo tenkinti plastikiniai ar mediniai langai. Naudojant pažangų AWS principą su vos 90 mm storio konstrukcija, pasiekiami puikūs šilumos izoliavimo rodikliai ir kartu įgyvendinami griežti architektūros ir dizaino reikalavimai.

Schüco AWS 90.SI+:

- 90 mm konstrukcinis gylis
- lango šilumos pralaidumo koeficientas 0,7 W/(m²K), derinant su dviejų kamerų, trijų stiklų, iš kurių du selektyviniai, paketais
- izoliacines savybes pagerina integruota centrinė tarpinė
- optimaliai apšiltinta vidurinioji zona su poliuretano užpildu
- platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimas
- suderinama su Schüco durų sistema ADS 90 PL.SI


Schüco AWS 70 BS.HI

Schüco AWS 70 BS.HI siaura blokinė konstrukcija atitinka didelius pastato konstrukcijai keliamus reikalavimus. Ši stilinga aliuminio langų, su paslėptais varčių rėmais, sistema pasižymi geromis termoizoliacijos savybėmis.
Sistema Schüco AWS 70 BS.HI pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Tai leidžia taupyti vertingą energiją ir sumažinti šildymo išlaidas.
Naudojant paslėptus apkaustus, uždarymo kontrolės mechanizmą ir Schüco TipTronic furnitūrą, galima nesudėtingai padidinti savo namų saugumą.
Lango profilyje integruotos optimizuotos sandarinimo tarpinių sistemos užtikrina puikią šiluminę ir garso izoliaciją, kad namuose jaustumėtės išties patogiai.
Fasadinių langų sistema Schüco AWS 70 WF.HI suteikia didelę dizaino laisvę: tik 50 mm siekiantis optinis plotis, nuo grindų iki pat lubų įstiklinimo galimybės, skersinio ar statinio tipo pasirinkimas leidžia labai ekonomišku būdu realizuoti patrauklių formų, individualius reikalavimus atitinkančius fasadus.

Schüco AWS 70 BS.HI:

- Geros šiluminės izoliacijos savybės, kai įstatymo gylis 70 mm: Uf-rezultatas 2,0 W/(m²K)
- Elegantišką dizainą užtikrina paslėptas varčios profilis
- Labai maži pločiai žvelgiant iš priekio (nuo 67 mm)
- Praplėsta izoliacinė zona, apšiltinta su jungiamuoju poliuretano užpildu
- Integruota centinė guma, sudaryta iš izoliuotų kamerų
- Platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimas

Schüco AWS 70.HI

Itin geri šilumos izoliacijos rodikliai, stabilumas ir universalaus panaudojimo galimybės – privalumai, dėl kurių aliuminio langų sistema Schüco AWS 70.HI plačiai naudojama naujai statomuose ir renovuojamuose pastatuose.
Be to, šiai kokybiškai ir energiją taupančiai sistemai būdingi nenuginčijami aliuminio privalumai: ilgaamžiškumas, stabilumas, lankstumas, grakštus vaizdas, ir gausybė skirtingų dizaino variantų. Visais šiais privalumais pasižymi ir didelio formato langai.
Pasirinkę Schüco profilių sistemą AWS 70 HI, sukursite puikią šilumos izoliacjią, kuri leis Jums taupyti vertingą energiją ir sumažinti šildymo išlaidas. Puikų Uf reikšmės vidurkį, lygų 1,6 W/m2K, esant baziniam 70 mm gyliui, pasiekti leido išplėsta izoliacinė zona, naujos kartos plastiko profiliai su šiltinamąja medžiaga ir optimizuotas centrinės gumos profilis.
Bazinis 70 mm gylis padeda užtikrinti aukštą lango konstrukcijos stabilumą. Priklausomai nuo naudojamų apkaustų ir stiklų, visi langai, kurių varčios yra su laipteliu, atitinka net iki WK3 apsaugos nuo įsilaužimo klasės reikalavimus.
Mažesni rėmų, varčių bei skersinių profilių matmenys garantuoja didelį stiklo plotą. Taip į Jūsų namus pateks pastebimai daugiau šviesos.
Dar vienas privalumas, gerinantis Jūsų savijautą - lango profilyje integruotos optimizuotos sandarinimo tarpinių sistemos, kurios užtikrina puikią šiluminę ir garso izoliaciją, kad namuose jaustumėtės išties patogiai. Tam, kad lango teikiamas komfortas kuo tiksliau atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius, galima rinktis iš įvairių lango atidarymo variantų. Langai atidaromi, uždaromi ir užrakinami automatiškai, paspaudžiant mygtuką ant lango rankenos ar naudojantis išoriniu valdymo pulteliu.
Dėl savo bazinio gylio, kuris siekia vos 70 mm, sistema Schüco AWS 70. HI pasižymi universaliu panaudojimu. Be to, ji nesunkiai derinama su Schüco durų serija.

Schüco AWS 70.HI:
- Įstatymo gylis 70 mm
- Puikios termoizoliacinės savybės, kai įstatymo gylis 70 mm: Uf - 1,6 W/(m²K)
- Gausus varstymo variantų pasirinkimas
- Praplėsta izoliacinė zona, apšiltinta su jungiamuoju poliuretano užpildu
- Integruota centinė guma, sudaryta iš izoliuotų kamerų
- Galima derinti su Schüco durų programomis
- Platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimas.

Schüco AWS 65 BS

Schüco AWS 60 BS siaura blokinė aliuminio langų sistema su paslėptais varčių rėmais atitinka didelius pastato konstrukcijai keliamus reikalavimus. Šis grakščių linijų dizaino variantas, yra įdomi ir stilinga alternatyva bazinei Schüco AWS langui 65 langų sistemai, tenkinančiai didžiausius įmanomus estetikos reikalavimus.
Aliuminio privalumai: ilgaamžiškumas, stabilumas, lankstumas, grakštus vaizdas, bei daugybė įvairių dizaino variantų, tinkančių net ir dideliems langams.
Sistema Schüco AWS 65 BS pasižymi puikiomis šilumą izoliuojančiomis savybėmis - koeficiento Uf vidurkis lygus 2,2 W/(m2K), esant baziniam 65 mm gyliui. Tai leidžia taupyti vertingą energiją ir sumažinti šildymo išlaidas. Šį šiluminės izoliacijos rodiklį leido pasiekti išplėsta izoliacinė zona, integruoti naujos kartos plastiko profiliai ir optimizuota centrinės guma.
Integruota nematoma furnitūra yra puikus būdas papildomai padidinti savo namų saugumą. Priklausomai nuo naudojamų apkaustų ir stiklų, visi langai, kurių varčios yra su laipteliu, atitinka net iki WK3 apsaugos nuo įsilaužimo klasės reikalavimus.
Su sistema Schüco AWS 65 BS galėsite lengvai įgyvendinti net ir didelio formato langų konstrukcijas. Jūsų patalpos taps akivaizdžiai skaidresnės ir šviesesnės. Dar vienas privalumas, gerinantis Jūsų savijautą - lango profilyje integruotos optimizuotos sandarinimo tarpinių sistemos, kurios užtikrina puikią šiluminę ir garso izoliaciją, kad namuose jaustumėtės išties patogiai.
Tam, kad lango teikiamas komfortas kuo tiksliau atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius, galima rinktis vieną iš daugelio siūlomų lango atidarymo variantų. Langai atidaromi, uždaromi ir užrakinami automatiškai, paspaudžiant mygtuką ant lango rankenos, naudojantis išoriniu valdymo pulteliu arba mobiliojo ryšio telefone, jei esate išvykę.
Stilinga aliuminio profilių sistema Schüco AWS 65 BS padės Jums sukurti namo fasadą, pasižymintį itin siaurais optiniais pločiais (nuo 67 mm). Įspūdingas aksesuarų pasirinkimas, paslėpti automatiniai apkaustai ir įnoringa šiuolaikinio dizaino rankenėlių linija leis įgyvendinti individualaus dizaino variantus, atitinkančius patį išrankiausią skonį.

Schüco AWS 65 BS:

- Įstatymo gylis 65 mm
- Geros šiluminės izoliacijos savybės, kai įstatymo gylis 65 mm: Uf - 2,2 W/(m²K)
- Integruota centinė guma, sudaryta iš izoliuotų kamerų
- Labai maži pločiai žvelgiant iš priekio nuo 67 mm
- Be matomų stiklajuosčių
- Platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimas


Schüco AWS 65 be barjero - balkonų ir terasų durims

Tik 20 mm aliuminiai arba plastikiniai slenksčiai be barjero - tai patikimas sprendimas balkonų ir terasų durims. Schüco AWS 65 aliuminio langų sistemos leidžia įgyvendinti praktiškus atveriamų-atverčiamų langų sprendimus.

Schüco AWS 65 be barjero privalumai:
- 20 mm slenkstis be barjero balkonų ir terasų durims
- Geros šiluminės izoliacijos savybės, kai įstatymo gylis 65 mm: Uf - 2,2 W/(m²K)
- Suderinama su Schüco AWS 65 ir AWS 70.HI
- Galimi įvairūs varstymo tipai
- Platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimasSchüco AWS 65

Bazinė serija Schüco AWS 65 leis Jums pasirinkti vienos plokštumos varčią arba į išorę atveriamą varčią, priklausomai nuo architektūrinių reikalavimų. Daugelio įdomių idėjų pagrindą sudaro didelis sisteminių variantų pasirinkimas ir platus aksesuarų asortimentas.
Tai kokybiška, termoizoliuota plataus panaudojimo aliuminio langų sistema, pasižyminti nenuginčijamais aliuminio privalumais: ilgaamžiškumu, stabilumu, lankstumu, siaurais matomais rėmo pločiais bei dizaino variantų gausa. Visos šios savybės būdingos ir labai didelio formato langams.
Schüco AWS 65 pasižymi pagerinta šilumos izoliacija, esant baziniam 65 mm gyliui: koeficiento Uf vidurkis, lygus 2,2 W/(m2K), leidžia taupyti vertingą energiją ir sumažinti šildymo išlaidas. Šį gerą rezultatą buvo įmanoma pasiekti praplėtus izoliuotą zoną ir optimizavus vidurinę tarpinę tuščiavidurėje kameroje.
Integruota nematoma furnitūra, uždarymo kontrolės mechanizmas yra puikus būdas papildomai padidinti savo namų saugumą. Priklausomai nuo naudojamų apkaustų ir stiklų, visi langai, kurių varčios yra su laipteliu, atitinka net iki WK3 apsaugos nuo įsilaužimo klasės reikalavimus.
Varčių bei skersinių profilių matmenys garantuoja didelį stiklo plotą. Taip į Jūsų namus pateks pastebimai daugiau šviesos.
Dar vienas privalumas, gerinantis Jūsų savijautą - lango profilyje integruotos optimizuotos sandarinimo tarpinių sistemos, kurios užtikrina puikią šiluminę ir garso izoliaciją, kad namuose jaustumėtės išties patogiai. Be to, Jūs galite rinktis įvairius atidarymo variantus.
Kad lango teikiamas komfortas kuo tiksliau atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius, galima rinktis iš įvairių lango atidarymo variantų.
Langai atidaromi, uždaromi ir užrakinami automatiškai, paspaudžiant mygtuką ant lango rankenos ar naudojantis išoriniu valdymo pulteliu.
Su variantų gausa pasižyminčia bazine serija Schüco AWS 65 galėsite įgyvendinti patrauklius langų dizaino sprendimus, atitinkančius Jūsų individualius reikalavimus.
Naujoviški, paslėpti mechaniniai apkaustai užtikrina vizualiai nepriekaištingas linijas ir tuo pačiu itin siaurą plotį, žvelgiant iš priekio (nuo 51 mm). Galima rinktis didelio formato varčias, kurių svoris siekia iki 130 kg. Specifinius reikalavimus atitinkančių dizaino variantų pasirinkimą papildo plati aksesuarų programa.
Profilių serija Schüco AWS 65, kurios bazinis gylis yra vos 65 mm, pasižymi plačiomis panaudojimo galimybėmis ir gali būti individualiai kombinuojama su Schüco durų serija.

Schüco AWS 65:
- Geros šiluminės izoliacijos savybės, kai įstatymo gylis 65 mm: Uf - 2,2 W/(m²K)
- Išorinio rėmo profilių plotis žvelgiant iš priekio nuo 51 mm
- Statinių profiliai, kurių pločiai žvelgiant iš priekio nuo 76 mm iki 250 mm
- Varčios rėmų profilių plotis žvelgiant iš priekio nuo 33 mm
- Gausus varstymo variantų pasirinkimas
- Platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimas
- Galima derinti su Schüco durų programomis


Norint sužinoti langų kainas, užpildykite lentelę:


Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: