#

Stoglangiai ROTO           

Novatoriški techniniai sprendimai daro gyvenamą mansardą komfortiškesnę, garantuoja didesnį kiekį patenkančios į patalpą šviesos, taip pat palengvina priėjimą prie atidaryto lango. Pagal Roto principą, atidaryto lango varčia nepatenka į patalpos vidų,o patį langą galima valdyti viena daugiafunkcine rankenėle (atidarymas, uždarymas, vėdinimas ir plovimo padėties nustatymas). Langą puikiai papildys įvairūs aksesuarai, pvz. išorinės elektrinės žaliuzės.


Designo R8 su dvejomis ašimis

Roto Designo R8 - tai nauja stogo langų linija premium-segmente, pasižymi unikaliu dizainu, modernia spalva (antracitas metalikas), aukštu funkcionalumu, su dviguba atidarymo sistema (atidarymas atliekamas kaip ir visuose Roto languose - daugiafunkcinės rankenos pagalba, kuri yra apatinėje varčios dalyje). Pažemintas montavimas optimizuoja lango ir stogo integraciją. Roto Designo - tai geriausi izoliaciniai parametrai, kurie pasiekiami dėl naujoviško stiklinimo Roto blueLine, bei termoizoliacinio bloko WD, kuris 15 proc. pagerina izoliacinius parametrus.

Pasaulinio lyderio furnitūros panaudojimo dėka, atverčiamas langas turi dvi atidarymo sistemas reguliuojamas viena rankena. Atversta varčios pozicija - tai saugus ir komfortabilus priėjimas prie atviro lango. Varčios nėra patalpoje ir ji neišsikiša už lango angos ribų. Atidarymas ties ašimi 3/4 lango aukščio garantuoja efektyvų vėdinimą ir leidžia žiūrėti pro langą stovint pilnu ūgiu. Saugumą garantuoja automatinis varčios fiksavimas lango plovimo pozicijoje, o dviejų laipsnių ventiliacijos tarpas - šviežio oro srovę. Unikalus dizainas, daili apskardinimo forma, gilesnis įmontavimas į stogą, optimalus sujungimas su stogu, moderni spalva.

Designo R8 NE su dviem varstymo ašimis
Žemos emisijos stogo langai
Dėl to, kad stogo langų klasę Premium papildė langas Designo R8 NE, Roto nustatė naują energijos taupymo standartą statybose. Maksimali termoizoliacija, unikalus dizainas, darni integracija su stogu, dar daugiau privalumų montuojant bei vientisos spalvos apskardinimas (antracitas metalikas) - visa tai idealiai dera mūsų žemos emisijos languose. Taipogi juose idealiai dera moderni forma ir maksimalus funkcionalumas. Idealiai stilizuota matinio tauriojo metalo spalvos daugiafunkcinė rankena, esanti ergonominės formos lango apatinėje dalyje, - tai paskutinė detalė.

Privalumai:
* Maksimali šiluminė izoliacija: Uw=0,84 W/m²K
* Energijos taupymas
* Triplex - dvejų kamerų termoizoliacinis stiklo paketas su grūdintais stiklais ir savaime nusivalančiu sluoksniu
* Labai saugus, sandariai užrakinamas langas (keturių užrakto taškų, bei vienos daugiafunkcinės rankenos dėka)
* Geresnės formos dizainas - įmontuotas giliau į stogą, greitas montavimas.
* Varsymo ašis yra viršutinėje dalyje - maksimali laisvė esant atviram langui
* Patraukli išorė - antracitas metalika
* Labai saugus, sandariai užrakinamas langas (keturių užrakinimo taškų bei vienos daugiafunkcinės rankenos dėka)
* Geresnės formos dizainas - įmontuotas giliau į stogą, greitas montavimas
* Serijiniu būdu sumontuotas termizoliacinis blokas WD.

Stiklo paketas:
Roto blueLine NE, dviejų kamerų žemos emisijos stiklo paketas: visi stiklai grūdinti, iš išorės su savaime nusivalančiu padengimu Aquaclear, užpildytas kriptonu.
Roto blueLine NE Plus, dviejų kamerų žemos emisijos stiklo paketas: visi stiklai grūdinti, iš išorės su savaime nusivalančiu padengimu Aquaclear, iš vidaus saugus stiklas, III garso izoliacijos klasė.
Roto acusticLine NE, dviejų kamerų žemos emisijos stiklo paketas: visi stiklai grūdinti, iš išorės su savaime nusivalančiu padengimu Aquaclear, užpildytas kriptonu, iš vidaus saugus stiklas su garso izoliacija.

Techninė charakteristika:
Stogo nuolydis 20° – 65°
PVC - taip
Mediena - taip
WD - taip
Be WD - ne
Stiklinimo variantų kiekis - 3
Dydžių kiekis mediena - 16, PVC - 17
Atidarymo kampas ok. - 45°
Uždarymas - 4


Designo R7 su pakelta atidarymo ašimi

Langas su pakelta atidarymo ašimi Roto Designo R7 skiriasi nuo tradicinių vidurinio varstymo langų pagerintu funkcionalumu ir aukštesniu vartojimo komfortabilumu. Lango atidarymo ašis yra 3/4 lango aukščio, todėl varčia"neįeina į patalpą", kas garantuoja laisvą ir saugų priėjimą prie lango bei leidžia stovėti prie atviro lango pilnu ūgiu. Furnitūros Roto - pasaulinio lyderio šioje srityje - naudojimas leidžia pasukti langą 135 laipsniais (plovimo pozicija), kas palengvina ir supaprastina langų plovimą. Be to, visas įmanomas atidarymo pozicijas aktyvuoja pneumatiniai stūmokliai, kurie neleidžia varčiai užsidaryti, kas apsaugo vartotojus nuo sumušimų ir traumų.

Privalumai:
* Ašis ¾ lango lango aukščio - vartotojų laisvė bei saugumas
* Daugiafunkcinė rankena apatinėje lango dalyje
* Siauri rėmo profiliai - daug šviesos
* Vienos kameros stiklo paketas su iš išorėje grūdintu stiklu
* Efektyvus vėdinimas
* Lango blokavimo funkcijos dėka lango priežiūra tapo patogi bei saugi
* Energijos taupymui gamykloje sumontuotas termoizoliacinis blokas WD (pasirinktinai).

Funkcionalumas:
Langas su pakelta varstymo ašimi puikiai komplektuojamas su elektrinias išorinais Roto roletais. Netgi esant nuleistam roletui galima naudotis visomis lango funkcijomis. Šios funkcijos dėka Jūs galite reguliuoti ne tik šviesos srovę, bet ir gauti papildomą patalpos klimato apsaugą nuo išorinių faktorių.Languose su pakelta varstymo ašimi varčiose standartinėje komolektacijos yra grūdinti stiklo paketai. Stiklo paketas Roto blueLine patvarus krušai, užkerta kelią patalpos perkaitimui karščio sąlygomis ir šilumos prardimui žiemą. Iš plataus aksesuarų asortimento mes siūlome išorines elektrinius roletus. Jie ne tik reguliuoja šviesos srovę, bet ir įtakoja patalpos klimatą, pagerindami lango šiluminę izoliaciją. Netgi esant nuleistiems roletams Jūs laisvai galite naudotis visomis lango funkcijomis. Priklausomai nuo Jūsų poreikių, galima parinkti ir kitus lango aksesuarus - kaip vidinius, taip ir išorinius.

Stiklo paketas:
Roto blueLine - vienos kameros taupantis energiją stiklo paketas: grūdintas išorinis stiklas
Roto blueLine Plus - vienos kameros taupantis energiją stiklo paketas: iš išorės grūdintas stiklas su danga Aquaclear, vidinis stiklas - tripleksas su apsauga nuo triukšmo.

Techninė charakteristika:
Stogo nuolydis 20° - 65°
PVC - taip
Mediena - taip
WD - taip
Be WD - taip
Stiklinimo variantų kiekis - 3
Dydžių kiekis - 13
Atidarymo kampas ok. - 38°
Uždarymas - 3

Designo R4 su ašimi per vidurį

Idealus daugkartiniams sujungimams
Reikalavimai gyvenimo mansardoje kokybei pastoviai auga, todėl kompanija Roto laikosi lanskčių idėjų, siūlančių būsto sutvarkymui neribotas galimybes. Sunkiai pasiekiamoms vietoms kompanija rekomenduoja stogo langus su vidurine varstymo ašimi Designo R4. Šiam lango modeliui Jūs galite parinkti platų nuotolinio valdymo asortimentą, skirtą komfortiškesniam vartojimui (Designo RotoTronic).

Privalumai:

* Papildymas derinant su pakelto varstymo langais sunkiai prieinamose vietose
* Distancininio valdymo galimybė (pasirinktinai)
* Gamykloje sumontuotas termoizoliacinis blokas WD (opcionaliai)
* Optimalus apšvietimas ir ventiliacija
* Trečia saugumo klasė.

Stiklo paketas:
Roto blueLine - vienos kameros taupantis energiją stiklo paketas: grūdintas išorinis stiklas
Roto blueLine Plus - vienos kameros taupantis energiją stiklo paketas: iš išorės grūdintas stiklas su danga Aquaclear, vidinis stiklas - tripleksas su apsauga nuo triukšmo

Techninė charakteristika:
Stogo nuolydis - 15° - 85°
PVC - taip
Medis - taip
WD - taip
Be WD - taip
Stiklinimo variantų kiekis - 2
Dydžių kiekis - 12
Uždarymas - 3

Turite klausimų, norite sužinoti kainą? Parašykite mums:


Jūsų vardas:

Jūsų telefono numeris:

Jūsų el. pašto adresas:

Miestas:

Tekstas: