#

Vidinės palangės iš PVCPVC palangės pasižymi tokiomis pat savybėmis kaip ir plastikiniai profiliai. Gaminiai nepūva, atsparūs saulės ir vandens poveikiui. Dėl to, kad palangės turi daug kamerų, jos pakankamai tvirtos, turi geras termoizoliacines savybes, nedegios ir ilgaamžės.
Iš išorės PVC moveliai mažai kuo skiriasi nuo kitų palangių. Iš išorinės pusė jos padengiamos dekoratyviniu piešiniu. Dažniusiai būna vienspalvis tonas, įmituojantis medį ar akmenį. Nuo nepageidaujamų mechaninių pažeidimų, ultravioletinių spindulių poveikio ir drėgmės piešinys apsaugojamas lako arba gliancuotu padengimu.
PVC palangės montuojamos labai lengvai, be specialių instrumentų pagalbos. Plastkinius gaminius yra nesudėtinga prižiūrėti. Galima naudoti bet kokias priemones, išskyrus turinčias abrazyvinių dalelų.
PVC vidinės palangės ilgai išlaiko formą, yra atsparios šalčiui. Izoliacinės jų savybės yra daug geresnės nei medinių, betoninių ar iš natūralaus akmens. Jos atsparios saulės spinduliams, mechaniniams pažeidimams, vandeniui ir trinčiai, sunkiai dega, yra lengvai valomas buitiniais valikliais. Vidinę palangę sudaro tuščiaviduris plastikinis profilis, padengtas kokybišku melamino sluoksniu. Montuojant palangę, ant matomos jos dalies užmaunami antgaliai, todėl patalpos viduje visada matomas užbaigtas vaizdas.
Plastikinės palangės visiškai nebijo drėgmės. Esant šaltoms pastato sienoms, šalčiui iš lauko (šerkšnui) susitikus su šiluma, sklindančia iš patalpos, sienos viduje atsiranda drėgmė (rasos taškas), kuri veikia sienos viduje sumontuotą palangę. Esant blogai patalpų ventiliacijai lango stiklas rasoja, o kondensatas teka ant palangės. Laistant gėles neretai palangės irgi nukenčia nuo mūsų nuoširdžių pastangų. Visais išvardintais atvejais neatsparios drėgmei palangės deformuojasi, pelija, nuo jų ima luptis dažai ar kitos dangos.
Plastikinės palangės yra ilgaamžės, lengvai valomos buitiniais valikliais, atsparios trinčiai, saulės spinduliams, sunkiai degios.

Plastikinių palangių plotis:
 

150mm, 200mm, 250mm, 300mm, 350mm, 400mm, 480mm, 530mm.
Didelė spalvų gama.

 Dėl didmeninių kainų kreiptis tel. 869994848 Vygandas.